Головна Відносини і секс Секс Повна карта жіночих ерогенних зон

Повна карта жіночих ерогенних зон

Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Будь-який дотик до будь-якій точці тіла викликає відповідну реакцію організму, причому буває вона як позитивною, це коли приємно і негативною, коли просто вивертає навиворіт.

Іноді, здавалося б, однакові торкання, але від різних людей змушують організм реагувати по-різному, а буває, що раніше торкання викликало кайф, а тепер просто нестерпно. Все це обумовлено роботою одного з центрів головного мозку, який і відповідає за проходження челокодов від різних ділянок шкірних рецепторів до центру обробки. Саме там відбувається розшифровка і комутація імпульсів, а вже подальша обробка показує, яку реакцію надасть те чи інше торкання. При коммутірованіе сигналу він перевіряється на побічні потоків, якщо простіше, то, приміром, ти посварився з дівчиною, чим би ти її потім не намагався розжалобити, деякий час нічого не виходить.

Ось ця сама ругачка і є побічний потік. Він може викликатися будь-якими діями, які часом не пов'язані ні з збудливістю, ні з сексом. Ерогенні зони повинні за замовчуванням викликати позитивні реакції, але через побічні потоків можуть відбуватися самі непередбачувані наслідки. В ідеалі все відбувається, як і передбачається, але ідеальних умов просто не існує, тому існування ерогенних зон швидше відносно, ніж постійно.

У дівчат ерогенною зоною є практично все тіло, а не тільки те, про що пишуть в научпоплітературе. Вивчаючи жінок, довгі роки я прийшов до висновку, що у відношенні сприйняття сексу вони набагато вище нас чоловіків. Якби дівчата вимагали від нас хоча б половину від своїх сексуальних потреб, багато б такого просто не витримали. Мало хто з чоловіків мучив себе пошуком ерогенних зон своїх подружок, а вже тим більше їх культивацією.

Що таке ерогенні зони жінки

ЕРОГЕННІ ЗОНИ: особливо чутливі ділянки тіла, при стимуляції яких виникає сексуальне збудження. Виникають ерогенні зони при народженні, але в процесі життєдіяльності вони можуть з'являтися, пропадати і міняти дислокацію, а також посилювати або притупляти чутливість. Вплив на це можуть надавати різні фактори, серед яких наркотики, алкоголь, куриво, нервові зриви, фізичні травми, перенесені операції та багато іншого. У більшості жінок ерогенні зони розкидані по всьому тілу в хаотичному порядку, тому класифікувати їх за великим рахунком надзвичайно важко.

Згадані зони вже самі по собі здатні викликати збудження, а це значить чим їх більше, тим більш яскраво виражена сексуальність. Просто не всі чоловіки практикують ласки ерогенних зон, а даремно, більшість жінок отримують більше задоволення від попередніх ласк ерогенних зон, ніж від безумного траха, який воліють деякі чоловіки. Ласки жіночих ерозон нагадують гру на музичному інструменті: чим більше нот знає музикант і чим віртуозно він складає з них акорди, тим краще звучить мелодія, і природно слухачі отримують повне задоволення.
На що реагують ерогенні зони жінки

Оскільки ерогенних зон у жінки набагато більше, ніж у чоловіка, почитай все її тіло суцільна ерогенна зона, то в залежності від місця розташування, настрої, навіть погоди, чорт візьми, вони можуть реагувати на різні збудники від легкого подиху вітру і торкання кінчиком пера, до вербового хлиста по сідницях. Не смійся, читачу, жінки в сексі настільки різноманітні і суперечливі, що з певністю розповісти про кожну просто неможливо, навіть якщо вона живе поруч багато років. Жіноче тіло протягом усього життя переналаштовує свої нервові закінчення кілька разів: після приходу місячних, після дефлорації, після пологів і ПРИ КОЖНІЙ зміна статевих партнерів. Творці подбали, щоб контейнер для виношування плоду, а саме таким, незважаючи на всю непоетічность є жінка, був універсальним, ну легкотравним для будь-якого самця здатного до продовження роду. Що стосується ерозон, то їх зміна пов'язана зазвичай зі зміною програми життєдіяльності, ну новий хлопець теж видно хороший програміст, якщо так легко переналаштовує жіночу систему.

Але, на жаль, більшість чоловіків про це не знають і віддають перевагу реанімувати жіночий організм, підлаштовуючись під попередні налаштування, ніж перезавантажити її систему, оптимізувавши її під себе. Запитай мене, чому більшість дівчат люблять нахабних і рішучих хлопців, і я тут же відповім - за їх безцеремонність при апгрейді їх почуттів і чутливості. Звідси всім ясно, що творцем жіночих ерозон звичайно є чоловік, ну за винятком тих випадків, коли після дівочих експериментів тіло ще не потрапило до рук досвідченого або не дуже настроювача. Звичайно, бувають оптимізовані місця, такі, що властиві більшості особин жіночої статі, але при цьому завжди необхідно пам'ятати, що готових рецептів немає ніколи і підходити до всіх з однаковим лекалом просто верх дурості. Але починати-то з чого-небудь треба, скажеш ти, читачу, і я природно погоджуся змоделювати жіночий каркас ерозон, але гарантій на нього як в магазині не дам.

Так на що ж все-таки реагують ерогенні зони. А ось на що:

Поцілунки

Торкання партнерки губами в будь-які ділянки тіла. Улюблене заняття дівчат, коли залишаються наодинці зі своїм хлопцем. Мабуть, поцеловушкі, як любила говорити моя покійна бабуся, це те, на що дівчата готові витрачати часу навіть більше ніж на секс. Я не зустрічав ще не однієї жінки, яка б не вітала поцілунків у всьому їх різноманітті. Саме завдяки цим самим поцілунків можна провести детальну розвідку місцевості, на якій належить постільна битва. Ерогенні зони можуть бути скрізь, навіть там де припустити просто немислимо, до прикладу, на п'ятах або на ліктях, так що якщо це той секс, що повинен писатися з великої літери, то на пошук ерогенних зон жінки піде не один літр чоловічий слини і не одна тонна води в душі, щоб від цієї слини дівчина могла отямитися. Нормальні дівчата нормальним пацанам дають орієнтири, ну щоб скоротити час його пошуків і свого очікування, але так буває далеко не завжди і для конкретних пошуків доведеться запастися терпінням і часом.

Облизування

Використання мови в торканні тіла партнерки. При віртуозному володінні мовою можна домогтися оргазму у практично будь-якої жінки. Ще це саме облизування-вилизування називають куннілінгом, за типом англійського словосполучення. Мова навіть більш чудовий тестер ерозон, ніж губи або член, тому при його участі можна цілком обходитися без додаткової підтримки. Необхідно врахувати, що облизування більш інтимна частина програми відносин з дівчам, тому практикувати його потрібно лише на стадії більш близьких відносин, ніж при першому знайомстві. Чим ніжніше при пошуку мову, ніж він вологіше і різноманітнішою, тим більша кількість чутливих зон він виявить, і, вибачте за каламбур, знайде з ними спільну мову.

Дотики

Торкання будь-якій частині тіла партнера будь-якою частиною свого тіла. У жінок такі ласки першорядних, адже їх шкіра набагато чутливіші, ніж у чоловіка, а звідси і значимість дотику у них набагато вище. Навіть танцюючи можна багато чого визначити на тілі жінки, якщо торкатися її ніжно і трепетно. Мені особисто це представляється ходінням по мінному полю з щупом, коли мінер ніжним рухом стосується кожного підозрілої ділянки, сподіваючись, що його яйцями не поласують ворони з сусіднього дерева. Взявши на себе таку роль і по справжньому уподібнившись цього самого мінери, включивши внутрішнє чуття можна без особливої праці просканувати дівчисько одними лише торканнями, а при певній вправності можна її так порушити, що і сам акт не знадобиться, і я не жартую.

Почісування

Торкання тіла партнерки за допомогою нігтів руки або ноги. Більшість чоловіків просто не знають, скільки задоволення вони доставляють жінкам, просто чухаючи їм спинку або попку. Там море ерозон і кожна так і вимагає дотику. Я, наприклад, вже довгий час міняю чос на мінет, так що тим, кому мінета не вистачає можна організувати Ченч. Ясен пень, що кривавих смуг залишати не слід, ніжність перш за все, але по обстановці можна і налягти на свій хітиновий наріст. Чухання дівчачому тіло вмить викликає ланцюгову реакцію, вона просто починає свербіти скрізь, ось тут лише встигай конспектувати, бо всі ерозони пов'язані між собою нейронами, саме по цим зв'язкам можна скласти цю саму карту ерогенних зон будь-якого об'єкта.

Пощипування

Місцевий здавлювання ділянок шкіри партнерки за допомогою пальців. Ніжне пощипування ерогенних зон здатне викликати сильне збудження жінки, але головне не переборщити і не пересупіть. У пощипуванні з'єднуються два протилежних моменти типу біль і кайф. Ну, пам'ятаєш, коли в сауні пар такий, що шкіра мерзне і покривається мурашками, так тут таке ж явище. Начебто боляче, але в той же час приємно і тілу це подобається. Я навіть гру таку придумав, внісши в неї психологічну прослоечку. При постільних ласках можна напасти на дівчинку і ніжно пощипати її курочкою, гусаком або бронтозавра яким. За її реакції можна буде відразу визначити, яка сила щипків їй більше підходить, і в яких місцях вона це любить, а там тільки запам'ятовуй да записуй.

Погладжування

Погладжування будь-якої частини тіла партнерки будь-якою частиною тіла. Зазвичай таку приховану і на перший погляд цнотливу форму впливу на ерогенні зони використовують під час петтінга, причому завжди успішно. Елозіть один на одному підлітки починають задовго до серйозних стосунків, нападаючи на дівчат і кидаючи їх у замет або припадаючи до них у скачущей по купинах машині. Такого роду ласки дуже слабкі еротично і щоб їх вловити організм включає приймач на повну потужність. У більш зрілому віці ці самі погладжування викликають ті ж емоції в обох партнерів, але відкритість робить їх ще більш чутливими.

Пошлепиванія

Легкі удари пензлем або долонею по різних ділянках шкіри партнерки. Гра в провинилися дівчатко і її покарання доставляє жінкам конкретне задоволення. До речі в деяких місцях можна прикласти до ерогенних зон і більше зусилля, це я про п'ятій точці. Попочка являє собою цілий букет ерозон, тому вона реагує позитивно і на погладжування з пошлепиваніямі і на саму відв'язних порку, тому потрібно тільки поекспериментувати і якщо подруга на загрозу отримати прочуханки почне всіляко піддражнювати і провокувати, то необхідно дати їй чого вона хоче.

Здавлювання

Обширне здавлювання ділянок шкіри партнерки за допомогою кисті, або більш глобальне. Особливо чутлива і податлива ласкам такого роду жіночі груди. Жінок відкидають такий вплив просто не існує. Оскільки груди це альтернатива сідниць, але в більш ніжною формі, то вона теж любить будь-які ласки, крім силових і ударних. Взагалі самі дівчата при оргазмі тискають свої груди ще як, але вони відчувають момент, тому краще підглянути, як це роблять самі власниці бюста і зробити це дещо ніжніше, десь наполовину.

Вібрація

Тремульное роздратування різних ділянок шкіри партнерки. Чоловікам це подобається, але жінки від своїх вібраторів просто в захваті. Деякі просто підміняють всі інші види впливу на ерозони на животрепетне інструмент, аналогів якому в чоловічому арсеналі просто не існує. Вібрація застосовується лише в області промежини і геніталій, саме там ерогенні зони найбільш чутливі і сприйнятливі до таких пестощів. Роздратування вібратором, як правило, кінцевий процес, він майже завжди призводить до оргазму, а ерогенні зони запам'ятовують його з полпінка і вже ніколи не забувають.

Покусування

Місцевий здавлювання ділянок шкіри партнерки за допомогою зубів. Мені здається зі свого багатого досвіду, що покусування ерозон можна застосовувати до будь-якого місця на тілі жінки, навіть до клітора. Отакий гібрид поцілунків з пощипування не придатний для отримання максимального насолоди, але гранично порушити жінку здатний, особливо якщо, злегка стиснувши зуби попсувати її за холку, а вже якщо при цьому ще загарчав ...

Подув

Вплив на ділянки шкіри партнерки за допомогою потоку повітря. Приголомшлива чутливість жіночих ерогенних зон дозволяє їм насолоджуватися навіть слабким подихом вітерця, особливо якщо він дме куди слід. Можна торкатися ерозон пір'їнкою, шовкової ганчіркою або просто подути, ефект обов'язково буде і в залежності від ступеня збудливості і збудженості в даний момент його цілком реально можна відчути.

Нагрівання

Вплив на ділянки шкіри партнерки за допомогою нагрівання. Зазвичай дівчата це практикують в душі, коли тугі струмені гарячої води доводять їх тіло до нестями. Скільки не пробував, але прийняти душ з дівчам не виходить, боюся свариться. Гаряча вода загострює чутливість ерогенних зон, саме тому більшість дівчат воліють онанировать в душі. Взагалі більшість дівчат теплолюбні і якщо є бажання позайматися сексом без пухової ковдри, то просто потрібно створити кліматичні умови в кімнаті і все. Що стосується дівчачої скромності і сорому, то вони тут як раз ні при чому.

Охолодження

Вплив на ділянки шкіри партнерки за допомогою охолодження. Забавні ці дівчата, проводиш їй між лопаток шматочком льоду, а вона просто звивається від задоволення. Цікаво, шматок льоду в будь-яких чоловічих трусах спровокує те ж саме. За допомогою такої методики теж легко можна виявити найсильніші ділянки збудливості, але їх необхідно примітити заздалегідь, не то можна і до сопель довести бідолаху своїми експериментами.

Ектрімвоздействія

Вплив на ділянки шкіри партнера за допомогою прочуханки, відкритого вогню, льоду, і т.д. Багато жінок люблять піддавати свої ерозони більш жорстким впливів, ніж зазвичай, позначається їх підсвідома схильність до мазохізму, тому ніколи не варто зупинятися на досягнутому. Була одна знайома з України, так от самій ерогенною зоною у неї був анус, куди вона давала з більшою охотою, ніж, куди б то не було. Я завжди проводив секс максимально обережно, боячись поранити її шоколадну дірочку своїм мотовилом, поки одного разу коли ми хулюганілі у вузькому шафі, мені просто нікуди було відсунути агрегат, і вона сама вибрала темп анальних фрікций - це був травматичний секс, після якого мені довелося довго змивати кров, але вона була просто в захваті, ось тобі і ніжність.


Як підготувати жінку до пошуку її ерогенних зон

Я вже розповів про негативний вплив побічних потоків, тому при пошуку жіночих ерозон необхідно звести негатив нанівець. Домігшись жіночої розслабухи і точно знаючи, що її нічого в даний момент не турбує, попередньо помивши її в душі, необхідно завалитися на зручне ложе в зручній для неї позі. Ніякого попереднього договору про майбутній сексі бути не повинно, просто ласки і нічого більше. При цьому можна розмовляти на різні порожні теми, які повинні бути намічені тобою заздалегідь. Ніяких базарів про плани на майбутнє, кількість грошей в твоїх кишенях і скільки тобі подобається мати дітей. Світло - що розташовує напівтемрява, запах - її коханий, телефони у відключці, залишилися тільки ви вдвох на всьому білому світі. Дерзай. Але пам'ятай, якщо є у неї якісь ліві думки, типу в чому вбратись ввечері на танцпол, то не втрачай даремно часу, малоймовірно, що вийде толк.


Залежність ерогенних зон жінки

Зони можуть залежати і від настрою і від стану фізичного і від алкогольного сп'яніння, навіть від обраної тобою з нагоди блатний музичної тематики. Якщо докладніше, то:

- Запахи

Дівча істоти ніжні і мрійливі, а ще вони краще розбираються в запахи, ніж пацани. Ось буквально днями однієї знайомої пацан на день варення підніс дорогий подарунок у вигляді духів "Шинель N5" і що, виявляється шинельне запах властивий (!) Дамам бальзаківського віку, а не їй, махонькой дівчинці, а бабла він отлістал неміряні. Так що підготуй її улюблений запах заздалегідь і тоді не опорфунішься.

- Звуки

Стук відбійного молотка або вереск комара, все це може призвести до втрати чутливості, причому на більш тривалий період, ніж може здаватися спочатку. Краще чогось буржуйське, щоб не вникати в зміст пісень, а зосередитися на більш важливому - пошуку ерозон.

- Втома

Фізична праця здатний притупити не тільки почуття, але і відчуття, так що ерозони можуть зіткнутися, а то й зовсім дратувати своєю присутністю. Просто варто вибрати момент, коли склалося належне настрій, тим більше що пошук це разове поняття, від сили дворазове, тому якісний стан партнерки повинна гарантувати чистоту експерименту.

- Подразнення

Життєві колотнечі конкретно діють на нервову систему, перетворюючи її в грудку натягнутих нервів, і тоді дратує буквально все, в тому числі і секс, і все що з ним пов'язано. Промацування або як кажуть мої друзі промаціваніе стану дівчиська перед будь-яким сексом справа обов'язкове інакше замість якісних відчуттів можна отримати лише їх лівацьку підробку, навіть не претендує на оригінал.

- Зайнятість

Не варто вибирати час для сексу в ніч перед її іспитом. Це в теорії така зустріч повинна розслабити і відвернути від справ насущних, насправді ж це просто марна трата часу і сексуальних сил. Дівча буде думати про іспит і шпори, але ніяк не про своїх внутрішніх відчуттях, які ти спробуєш у неї викликати за допомогою своєї мови. Думаю, буде краще, якщо ти використовуєш його за прямим призначенням і повториш разом з нею пройдений матеріал, принаймні, толку буде більше.

- Очікування

Аналогічно негативно позначається зайнятість мозку будь-яким іншим відмінним від сексу процесом, очікуванням, наприклад.

- Тривога

Дівчатам завжди властиво тривожитися через дрібниці, будь то м'ята спідниця або відсутність хліба на вечерю. Звичайно, якщо ти сильний самець і здатний своїм напором вибити крамолу з її голови, то дерзай, але якщо ти звичайний супермен, то навіщо битися головою об стіну, вона ж цегляна.

- Біль

Зубний, головний, геморой та чи мало ще чого може з легкістю перебити ерогенні челокод, адже організм система самозберігається і їй важливо правильне функціонування і лише потім усякі там секс-Мекс.

- Надмірності

Багато дівчата воліють пірнати в ліжко по шафе або пихнув для сміливості і гостроти відчуттів. Наркота, куриво, алкоголь плутають ту ланцюжок, яку я виклав на початку глави і як результат у людини тимчасово з'їжджає дах, але якщо її катати деякий час, то вона набиває колію і виїхати з неї можливо вже не зможе. В якому місці вона буде буксувати одному Богу відомо, але те, що ерогенні зони будуть працювати не там де треба і не так як би хотілося це стопудово. Міф про те, що під кайфом кайф множиться - нісенітниця, вони не плюсуються, а виживає найсильніший і це не секс, адже він ще не повалив, а тільки підвалив.

Ці та багато інших факторів впливають на якість і кількість ерогенних зон жінок. Якщо дане вплив триває довгий час, то деякі ерогенні зони взагалі можуть припинити своє існування, та й сама жінка теж припиниться як жінка, а може припинитися і як людина взагалі.


Первинні ерогенні зони жінки

Первинними ерогенними зонами називаються ті, які еротично дуже чутливі через велику кількість нервових закінчень, розташованих в них. До них відносяться:

- Рот;

- Губи;

- Мова;

- Шия;

- Вуха;

- Мочки вух;

- Груди;

- Соски;

- Нижня частина живота;

- Внутрішня частина стегон;

- Сідниці;

- Анус;

- Вагіна;

- Клітор;

- Промежину;

- Геніталії;

Всі ці області зарезервовані природою в якості сексуального стимулятора і дані людині споконвічно. В одного вони присутні одиничне, а в іншого все разом. Але таке властиво далеко не всім і не завжди, тому ерогенні зони потрібно берегти і розвивати.

Вторинні (придбані в дитинстві) ерогенні зони жінки

Вторинні зони вже з області придбаних, вони доповнюють первинні, причому можуть знаходитися практично в будь-яких місцях. Зазвичай їх підліток виявляє, займаючись мастурбацією в гордій самоті. Саме в ці моменти він експериментує з відчуттями, користуючись різними предметами, створюючи найхимерніші умови. Дівоча фантазія здатна малювати самі нереальні картини, де сама дівчисько головна героїня. У своїх мріях вона збуджується набагато швидше і якісніше, ніж це буде коли стане дорослою, тому навіть самі елементарні ласки викликають у неї цілу бурю почуттів. Перебуваючи у постійному пошуку, дівчисько дізнається про себе багато нового і цікавого, що в дорослому житті вже може виявитися незатребуваним. Саме тому багато ерогенні зони, виявлені в дитинстві так і не знаходять свого застосування.

У мене була одна знайома, яка ще не разу в житті не відчувала елементарного оргазму, ну це коли простий трах і ніяких прибабахом. Я взагалі людина допитлива і нишком вивідав, що у період формування своєї сексуальності вона досягала оргазму за допомогою нехитрого методу - Сідлай промежиною подушку і стискала ноги аж до оргазму. У мене в лоджії стояв старовинний диван з величезними валиками, обтягнутими поролоном, ну я і змусив її осідлати цю споруду ... Вона скінчила три рази, поки я всього кілька хвилин тероризував її кицьку зайшовши ззаду. До речі крига скресла в той же день - вона ще раз відчула оргазм в коліно-ліктьовий позі, але вже без рятівного валика між ніг.


Сексуальні (здобуваються в процесі гетеросексуального контакту) ерогенні зони жінки

З появою в житті дівчиська полового партнера відбувається об'єднання зусиль двох підлог і починається пошук нових відчуттів і нових зон. Секс примушує організм працювати в іншому режимі, звідси і нові моменти, пов'язані з ерозон. Але спочатку їх потрібно знайти і систематизувати відповідно до їх чутливістю. Чоловіче участь відкриває на тілі жінки нові ділянки, до яких у неї не доходили руки в прямому і в переносному сенсі. І головне чужі торкання абсолютно по-іншому генерують код, що передається в центр задоволень, що вносить в відчуття жінки зовсім інший зміст.


Як і де шукати ерогенні зони жінки

Визначившись з моральноделовим станом дівчиська й створивши їй ідеальні умови для розслабухи можна приступати до пошуків цих самих ерогенних зон. Робиться це не енциклопедичним словникам або сміховинним інструкціям, а вербальноэкспериментальным способом, тобто застосовуєш всі описані мною вище способи і методи. Перевіряєш все тіло дівчиська на предмет сексуальної сприйнятливості, адже все дівчиська індивідуальні, особливо в сексуальному плані. Пестячи місця незалежно від їх прямого призначення необхідно нишком підглядати за відчуттями партнера, якщо дихання частішає, а тіло напружується, але не відсувається, значить, десь поряд є потрібне джерело.

Не варто заціклеваться на розробці цього району, старайся охопити якомога більшу кількість передбачуваних зон. Саме передбачуваних, тому що зустріти їх можна буквально скрізь. За один раз, звичайно, все перевірити не вдасться, але з часом ти намалюєш досить докладну карту, з якої можна буде свою дівчину доводити до кондиції в найкоротший час. Головне запам'ятай, що шукати потрібно скрізь від кінчиків пальців, до коренів волосся, і чим більше способів ти при цьому застосуєш, тим чистіше буде отриманий результат.


Як пробудити ерогенні зони жінки

У зв'язку з тим, що деякі ерозони дівчиська можуть мовчати, необхідний сексуальний поштовх - певний вид сексуальних ласк, вірніше навіть набір, який опишу трохи нижче, так от з його допомогою можна раздраконіть практично будь-яку частину тіла, не кажучи вже про ту, що й так має всі передумови стати ерогенною. Пестячи жінку застосовуючи цю методику, можна з упевненістю сказати яка зона виявиться найбільш збудливої, а так як всі чутливі точки мають постійний зв'язок між собою, то, слідуючи по зв'язках можна пробудити проміжні ділянки, які ще не задіяні в посилці челокодов в мозок. Приділяючи належну увагу цим "сплячим" ділянкам можна стовідсотково залучити їх до гру і через деякий час вони зможуть виконувати роль ерогенних центрів, нічим не відрізняючись від тих, що дарували нам Творці.

Особисто ставив такі експерименти на знайомих дівчисьок і майже завжди отримував потрібний результат. Природно спочатку необхідно знайти розуміння в цьому питанні у подільника, це я про дівчисько. Якщо вона погодиться підіграти в цьому питанні, то можна створити чудеса, які значно полегшать подальше життя, причому не тільки сексуальну. Якщо слегонца перекрутити свідомість і задатися конкретною метою, то пробудити ерогенну сприйнятливість можна де завгодно, навіть у хворому зубі. Для цього необхідно запропонувати її нервовій системі точку контакту в будь-якому зручному місці, попередньо кілька днів потримавши подружку на голодному сексуальному пайку, і поступово саме ця точка стане гіперзбудливості, причому її також легко можна переносити з місця на місце, головне створити необхідний настрій, але як це робити я розповім в додатку.

Лесбійські (придбані в процесі гомосексуального контакту) ерогенні зони жінки.

Якщо дівчисько лесбіянка, то її ерозони формуються під стать одностатевого сексу. Рожева любов заснована на чуттєвості, яку пара перетворює в чутливість, тому їх тіла стають суцільний ерогенною зоною. Знання особливостей свого тіла, дозволяє з успіхом застосовувати їх на тілі подруги-партнера, природно, що такий підхід дозволяє багаторазово розширити ерогенні зони, підвищити їх чутливість і сприйнятливість. Звичайно це зовсім інші відчуття, ніж при контакті з чоловіком, але секс тим і хороший, що кожен має право вибору.

Псевдоерогенние зони жінки

Ерогенні зони, які мають свого "господаря" називаються псевдоерогеннимі. У звичайному житті вони ніякої ролі не грають і ніяк себе не проявляють, але при певних обставинах або при появі певної людини мозок включає ці зони, і під його ласками вони стають гіперзбудливості зонами чутливості. Робота таких зон очевидна, але занадто багато умовностей виникає при їхній експлуатації. Часто можна чути, що дівчиська згадують одного партнера на користь іншого. Мовляв, перший був таким душкою, що я просто мліла від кайфу, а другий грубий і нетактовний і з ним я не збуджуюся. Це як раз від неякісного підходу до сексу, звідси і такий розкид в кількості активних ерогенних зон. Біля тлумачного чоловіки вони працюють усі, а сексуально безталанний не в змозі завести навіть саму чутливу типу клітора.

Блукаючі ерогенні зони жінки

Як блукають зони легко зрозуміти на простому прикладі, коли шкрябаєш себе в кінці робочого дня. Спочатку свербить в одному місці, потім в іншому, а потім як при ланцюговій реакції з'являються все нові і нові осередки. При вмілому настрої і підході до партнера, його ерогенні зони почнуть самі випливати за вмілим збудником. Також зони можуть змінювати своє місце розташування через хвороби, нервових переживань і ще від цілої купи факторів. Посилена стимуляція певних ділянок містять нервові закінчення робить їх більш грубими і несприйнятливими до пестощів. Сусідні ж області навпаки загострюють свою діяльність, і незабаром відбувається явне зміщення ерогенною зони в цю сторону. З роками все нервові закінчення "отгорают" подібно електроду в електрозварюванні, тим самим, притупляючи чутливість, але не настільки, щоб згаснути зовсім.

Екстремальні ерогенні зони жінки

Екстремальними зонами я називаю ті, які при звичайному розумінні теми в мозку не укладаються. В якості прикладу можна назвати нігті, коліна, долоні, щиколотки або пряма кишка. Здогадатися про це до тих пір, поки про це не скажуть просто неможливо, тому людям з такими ерозон доводиться часто обходитися самостійно. Також в цю групу входять і вплив на ерозони в садомазохістських стилі, де костюмом зі шнурівкою можна так переповити партнера, що зони конкретно поміняють свої адреси. Дівча в силу своєї закомплексованості, пацани теж не виняток, багато моментів з особливості своїх відчуттів просто не обумовлюють. Соромляться, може бути, а, швидше за все, бояться бути незрозумілими й відкинутими, я десь вже писав в книзі, як дівчисько почала робити одному мінет, а той схопився і більше з нею не зустрічався. Ось навчені такими прикладами багато дівчат задовольняються звичайними ерозон, тими, що на поверхні, але у кожної є пара козирів у рукаві і якщо розкрутити її на відвертість, тоді дійсно можна пізнати справжній секс, а не те, що ми робимо повсюдно.


Кількість ерогенних зон жінки

Від однієї до мільйона. Якщо спростити донезмоги, то основними ерогенними зонами можна назвати в порядку убування наступне: клітор, крапка G, вагіна, внутрішні і зовнішні статеві губи, анус, промежина, внутрішня частина стегон, шия, пальці ніг, сідниці, нижня частина живота (пупок не торкати ), губи, язик, спина, ноги, волосся .... Кількість зон змінюється і з віком і з досвідом, головне щоб всі зміни були якісними і кількісними на прибуток, а для цього необхідно постійно практикуватися у вдосконаленні професійних сексуальних навичок, позбавлятися від дурних комплексів, читати розумні книги і цю зокрема. Скажу з особистого досвіду, що до кожної виявленої ерогенною зоні можна прикласти більше десятка впливів від простого подуву, до припікання розпеченим залізом. Так що будь експериментатор знайде собі заняття на дуже тривалий час, головне робити це в згоді, не то незабаром кому-небудь обов'язково набридне.


Масаж ерогенних зон жінки

У висновку кратенько розтлумачу про масаж ерозон. Так от будь масаж, закінчується розслабухи вже еротичний, ніжні погладжування ерогенних зон і обхідних просторів цілком може викликати збудження, і навіть оргазм. Просто спочатку необхідно визначитися з метою цього самого масажу, адже якщо він планувався як профілактичний, то грайливого настрою немає, і більшість ерозон пропустило збудник в інші ворота, але якщо намічався "бумсон", то масаж був явно еротичним і весь настрій буде відповідним. Починати масаж необхідно з легких погладжувань, ретельно обходячи потенційні ерогенні зони. Потім у міру збудження партнерки можна підсилити натиск і змістити зусилля на ерозони.

В процесі збудження партнерки, а це буде помітно навіть неозброєним оком, можна підсилювати не тільки натиск, але і швидкість рухів. Додай поцілунки, якими несподівано переривай сам масаж і не полінуйся зробити його не тільки з боку спини, а на все її тіло. В самому кінці можна прикласти до тіла мову і закінчити всі або куннілінгом, або введенням члена. І те й інше закінчать тему швидше, ніж я напишу ці рядки.

Жартувати з ерозон не раджу, краще вже їх берегти, пестити і леліяти, не то всяке може статися.

Удачи з пошуком і освоєнням!

 

Коментарі  

 
0 #1 Солонець Валерій 16.11.2015 05:35
Де повинен бути язик, хай буде язик а не мова
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити