Головна Відносини і секс Секс Жіночі груди - короткий посібник

Жіночі груди - короткий посібник

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Жіночі груди - це практично шедевр, нею можна милуватися нескінченно, але часто ми губимося в пошуку описів і не можемо видавити з себе хоч якийсь комплімент. Як же правильно дати високу оцінку грудей жінки, враховуючи, що нормальні слова в нашій мові і не знайдеш? Для початку швидко поглянь на неї (не потрібно довго витріщатися, якщо ти бачиш груди конкретної дівчини вперше), а потім похвали. Але тільки в жодному разі не говори про форму грудей, більше 70 відсотків дам незадоволені якраз цим параметром. Кращий варіант - замінити слова небудь захоплюються вигуком. А коли груди вже опинилася в твоїх руках, не думай згадувати розмір, краще сказати, що вона чудова і сама досконалість (і не втрачається, якщо у відповідь отримаєш незадоволене бурчання, все одно похвала буде до місця).А тепер перейдемо до мануальної частини. Звертатися з грудьми потрібно ввічливо, не лапати і не вистачати, а діяти максимально ніжно. Починати з грудей не радимо, краще робити вигляд, що ти про неї забув і пестити верхню частину тіла, а потім, коли жінка вже сама буде з пожадливістю чекати, коли ж ти почнеш, переміщати руки на груди.

Гладити її потрібно зовні всередину, пам'ятай - чим довше пестити бічні, верхню і нижню частини (в межах розумного, звичайно), тим більше інтенсивною буде реакція соска на ласку.

Поговоримо і про особливості грудей і твоїх діях в залежності від того, яка груди перед тобою:
* Якщо груди велика - пам'ятай, що вона менш чутлива, тому гладь її активно, але обережно;
* Якщо груди маленька - не забувай про її сильною чутливості навколо сосків;
* Якщо груди зміщена донизу (не обвисла, а просто має таке розташування) - вона не дуже чутлива, тому дій енергійно, а якщо хочеш пружності, нехай дівчина лежить на спині;
* Якщо груди «тюнінгований» (зменшена або збільшена хірургічно) - будь обережним і більше задіюй мова;
* Якщо груди годує - вона відрізняється надчутливістю, при ласках підтримуй її на вазі, а соски не чіпай взагалі.

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити